#1 2008-12-03 23:46:28

pit1

Użytkownik

7828555
Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 55
Punktów :   

Lepsza orientacja w sojuszu.

Proponuje założyć dział w którym każdy z nas wpiszę swoich sitterów z konta. Dzięki temu chcąc dotrzeć do kogoś np. podczas jego nieobecności w grze , łatwo bedziemy mogli uruchomić z jego osady np. deff .
Nie będzie takich sytuacji jak dziś , że niby mamy sojusz z aspiracjami, a w przypadku jamci i sir arthura trzeba pisać [mass] na forum kto jest ich sitterem. Nic mi do tego, ale władze sojuszu powinny mieć jak najbardziej rozwinięty dostęp do każdego z kont. Dodatkowo narzuciłbym posiadanie conajmniej 1 sittera z aDN, a 2-iego z mozliwością odłamów DN - za zgodą rady sojuszu jeśli takowa jest. Nie powinny być przyjmowane osoby do sojuszu bez sitterów z aDN - a są takowe i nie mają w ogóle sita.
Jestem od niedawna z Wami i wiele mi się nie podoba tu --- niby razem coś tworzymy a spójności nie widać, są mniejsze grupy w sojuszu które ze sobą bardziej współpracują, ale czy to tak ma wyglądać?

Offline

 

#2 2009-01-05 11:57:44

Usiadas.mlody

Użytkownik

1176251
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-12-05
Posty: 46
Punktów :   

Re: Lepsza orientacja w sojuszu.

zgadzam sie z toba

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3d.pun.pl www.mazurski-ots.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl www.naruto-swiat.pun.pl www.108bu.pun.pl