aDN

Opis forum


#1 2008-11-28 14:37:03

nemo1987

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 71
Punktów :   

To dla kreatywnych osób

Naprawdę jestem pod sporym wrażeniem waszych pomysłów, na temat: "Co by tu zrobić grało się lepiej".. Wa takim razie wrzucajcie je na forum zkładajac nowe wątki. Każdy pomysł napewno będzie dokładnie przedyskutowany i może w przyszłości wdrożony w życie. Czekam więc na wasze propozycje .
Pozdrowienia od skromnego kuratora
nemo1987

Offline

 

#2 2008-11-28 23:08:49

gitmen

Użytkownik

Skąd: Trzcianka
Zarejestrowany: 2008-11-26
Posty: 43
Punktów :   

Re: To dla kreatywnych osób

ja proponuje dać tu opis (a raczej pomoc) odnośnie wojsk (co jest offem a co jest defem), jak dzielić wioski i jak trzymać wojsko aby nie padło z głodu
ps. wiem że to jest na forum głównego plemienia ale to co mi wiadome to chyba nie wszyscy mają dostęp do niego a zwłaszcza nie będą mieli dostęp nowi współplemiennikowie.
może dział na raporty wojenne czy dział pomocy militarnej czy też gospodarczej. chyba mi więcej do głowy nie przychodzi pomysłów
pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-11-29 00:03:24

nemo1987

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 71
Punktów :   

Re: To dla kreatywnych osób

Ok więc proszę zając sie wyjasnieniem offa i deffa:P..
Jutro założę działu w którym będziemy wklejać ataki i obrony

Offline

 

#4 2008-12-02 22:45:49

KALI_MEN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-26
Posty: 27
Punktów :   

Re: To dla kreatywnych osób

Jeśli mamy być sojuszem, który ma to coś, to proponuje o założenie działu z aktualnymi wrogami. Stajemy się coraz to więksi i silniejsi, widać to zresztą po statystykach.
Lista ta powinna być aktualna i na bieżąco zmieniana. Tak aby ataki coś dawały. Fejki wypuszczane przez wszystkich bez wyjątku aż do odwołania. Wtedy przynajmniej osoba taka się chociaż troszkę przestraszy. 
Prawdziwe ataki wypuszczane przez nielicznych dobrze wtajemniczonych w trakcie fejek.
Lista oczywiście ze wskazaniem kto wróg, kto już farma.
Myślę, że pomoże to też innym przy szybszym rozwoju osad i ich uzbrojeniu w wojo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gildiastorm.pun.pl www.strefacsa.pun.pl www.metin2smonety.pun.pl www.cybermanager.pun.pl www.total-wrestling.pun.pl